Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

                                                                                        MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU. 

                                                                                                        Expedujeme pouze 1x týdně, obvykle v úterý či ve středu.         

              Vážení zákazníci ze Slovenska, momentálně neprodáváme naše produkty do zahraničí na našem eshopu. Naše autorské karty zakoupíte kupříkladu na Mall.sk.   

V případě zájmu o Ruské karty, které jsou v doprodeji, pište na email info@b-creative.cz

 

ZTRÁTA A ŽAL | Terapeutické karty

ZTRÁTA A ŽAL | Terapeutické karty
ZTRÁTA A ŽAL | Terapeutické karty

ZTRÁTA A ŽAL | Terapeutické karty

Ztráty jsou nechtěnými, ale nevyhnutelnými společníky našeho života. Každý z nás se dříve či později učí hořkosti ztráty a bolesti rozloučení. Je víc než pravděpodobné, že se s tímto tématem pomáhající profesionál v terapeutické praxi setká.

​Tento balíček metaforických asociativních karet byl speciálně vytvořen pro psychologickou práci se zármutkem a ztrátou. Obsahuje 64 obrazů, které metaforicky odrážejí různé aspekty ztráty a 32 pomocných karet s nedokončenými větami a slovy. Při vytváření balíčku se autoři snažili maximalizovat nejednoznačnost obrazů, takže na různé lidi budou působit různě. Koncept ztráty je zde pojat v širokém kontextu: nejen kupříkladu smrt milovaného člověka, ale také jakákoliv ztráta nebo náhlá separaci, jejíž důsledky jsou pro člověka bolestivé a nežádoucí. 

Seznam témat psychologické práce se ztrátou je rozsáhlý:  ztráta blízkého (smrt, rozvod, rozluka, rozchod); ztráta sebeobrazu, sebepojetí; ztráta pocitu bezpečí (náhlé a násilné změny, pohybující se, rozvody, zrada, přírodní katastrofy); ztráta budoucnosti (ztráta milovaného člověka...)

Balíček karet doporučujeme pro psychoterapeuty a psychology. Není určen pro kouče, kariérové poradce, učitele a pomáhající profesionály bez odborných kompetencí k vedení terapeutického rozhovoru.

Terapeutické karty - ZTRÁTA A ŽAL

  • Sada obsahuje 64 plnobarevných karet velikosti hracích karet (cca A7)
  • Dále 32 verbálních karet se slovy a větami a překlad do českého jazyka na tvrdém papíru 
  • Karty jsou z papíru vysoké gramáže, opatřeny kulatými rožky
  • Součástí balení je také překlad části brožurky s popisy cvičení a návodem k použití kartiček, přiložena je brožura i v originále 

Velmi si vážíme zájmu Slovenských zákazníků o naše produkty. Prosím respektujte však, že jsme český eshop a účetní doklady vystavujeme v Kč. ​Pouze na vyžádání státních organizací v EUR. 

 

 

kusů
1 040 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.