Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

                                                                                 MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU.        

                       Vážení zákazníci ze Slovenska, naše produkty budete na tomto eshopu moci zakoupit až od 2.1. 2023. Do té doby prosím nakupujte                                                                                              naše autorské karty např. na Mall.sk, www.terapeutickepomocky.sk nebo https://www.inspiracia.live.  

                       Expedujeme pouze 1x týdně, obvykle v úterý či ve středu.  Doručení do Vánoc garantujeme při platbě do 12.12. 2022. 

V období od 19.12. do 28.12. bude eshop zavřený, nebudeme přijímat objednávky. První objednávky budeme odesílat 10.1. 2023.

VYPRODÁNO - VŠE O NĚM, TRUHLICE MINULOSTI, TEENAGERS.

 

VZHŮRU DO SVĚTA POVOLÁNÍ | Desková hra

VZHŮRU DO SVĚTA POVOLÁNÍ | Desková hra
VZHŮRU DO SVĚTA POVOLÁNÍ | Desková hra
VZHŮRU DO SVĚTA POVOLÁNÍ | Desková hra

VZHŮRU DO SVĚTA POVOLÁNÍ | Desková hra

Spoluautorkou této hry je kariérová poradkyně Soňa Gajdaczová , která poskytuje své služby žákům i dospělým. Deskovka je ryze česká a to i výrobou. Bude se Vám hodit pro zpestření procesu kariérového poradenství s dětmi ve věku cca 9 až 15 let.

Ve hře najdete 146 druhů povolání (oblasti jako cestovní ruch a gastronomie, pedagogika, veřejná správa, zemědělství, zdravotnictví nebo služby, umělecké a sportovní obory, média, dopravu nebo řemesla). Jednotlivé profese jsou zařazeny do 12 různých oborů, díky čemuž při hře nejen snadno zjistíte, co které povolání obnáší a jaký by měl být člověk, který se mu chce věnovat, ale také si klienti udělají dobrou představu o tom, zda by je dané povolání bavilo či ne. Ve hře si hráči snaží zapamatovat pracovní pomůcky, tipovat výdělky u jednotlivých profesí, hrát „šibenici“, hádat požadované vzdělání dané profese, nebo třeba kreslit. Je to poučné i zábavné dohromady, ze hry si hráči odnesou spoustu nových informací! Součástí hry je také část Jak mě vidí ostatní.

Celá hra je koncipována tak, aby si ji mohly zahrát menší i větší děti.

Pravidla, která jsou přizpůsobena pro velkou skupinu až 8 hráčů hrajících v týmech, ale i pro jednotlivce, kdy si zahrají už 2 hráči.

Hra nabízí až 1168 různých úkolů! Ke každé profesi (zedník, SEO vyhledávač, vedoucí letového provozu) hráči plní jeden z 8 záludných úkolů, jako je hádání dané profese a pracovního prostředí, kreslení a zapamatování pracovních pomůcek, tipování průměrného výdělku či požadovaného vzdělání či vybírání nelogické pracovní činnosti. Budete také hrát "šibenici" s požadovanými vlastnostmi, schopnostmi a dovednosti nebo skládat básničky. 

Bude se hodit kariérním poradcům, školním psychologům, vedoucím zájmových kroužků či družin. Rodičům samozřejmě také.

Obsah balení

Každá krabice hry Vzhůru do světa povolání! obsahuje:

  • herní plán
  • 146 kartiček povolání s 1168 úkoly
  • kartičku s vysvětlivkami
  • 4 figurky v různých barvách
  • osmistěnnou hrací kostku
  • 40 žetonů za správné odpovědi
  • přesýpací hodiny
  • záznamový arch Jak mě vidí ostatní
  • pravidla hry

 

kusů
960 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.