Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

                                                                    MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU. 

                                                                          Expedujeme pouze 1x týdně, obvykle v úterý.

                                V týdnu od 15. do 21.8.2022 čerpáme dovolenou. Všechny objednávky budeme expedovat až 23.8.2022.                                

 

 

 

VŠEMOCNÉ ŽIVLY| Obrázkové karty

VŠEMOCNÉ ŽIVLY| Obrázkové karty

VŠEMOCNÉ ŽIVLY| Obrázkové karty

Jak píše autorka, mladá česká výtvarnice, Vendula Brendlová, tak podle prastarých představ existují 4 síly, které ovlivňují dění v světě. Země, oheň, voda a vzduch se stali námětem těchto karet, protože jsou běžnou součástí našeho života, ať už v příjemné nebo méně příjemné podobě a mají na nás vliv. Obrázky výtvarnice Venduly Brendlové jsou vkusně a konkrétně ztvárněné, nesou přiměřenou míru symboliky a ponechávají dostatek volnosti k subjektivní interpretaci. Řadíme je mezi bezpečné karty, kde obrázky expicitně neobsahují hluboká osobní témata, doporučujeme je tedy i pedagogům. Nejsou kulturně zatížené a pro ty, kterým kupříkladu nevyhovuje podnět v podobě fotografie, budou jistě vhodné.

S tvorbou karet jí pomáhaly také kolegové psychoterapeuti, kupříkladu Mgr. Silvie Tichotová, která působí také na katedře Pedagogiky a psychologie. Autorku jsme se rozhodli podpořit a zařadili jsme tyto karty do našeho sortimentu.

Sada obsahuje:

  • 44 ilustrovaných karet na tvrzeném papíře s tématem přírodních živlů – voda, oheň, vzduch, země
  • do každé kategorie spadá 11 obrázků
  • stručný návod k inspiraci, jak s kartami pracovat

Karty využijí nejen pomáhající odborníci jako terapeuti či supervizoři, ale poslouží i pedagogům jako didaktická pomůcka v hodinách výtvarné výchovy a jazyků.

 

kusů
690 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.