Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

                                                                    MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU. 

                                                                          Expedujeme pouze 1x týdně, obvykle v úterý.

                                V týdnu od 15. do 21.8.2022 čerpáme dovolenou. Všechny objednávky budeme expedovat až 23.8.2022.                                

 

 

 

VŠE O NĚM | Metafory mužské identity

VŠE O NĚM | Metafory mužské identity
VŠE O NĚM | Metafory mužské identity

VŠE O NĚM | Metafory mužské identity

Další povedené karty z ruského psychologického nakladateství Genezis, jehož ilustrace pomáhají usnadnit proces vzpomínání a ponoření se do tématu mužské identity. Použití metaforických karet pomáhá mužům zahájit rozhovor o nejednoznačných tématech, možných tabu ve společnosti a o vlastních tabuizovaných tématech. Práce s nimi, jakož i s jinými metaforickými obrázkovými kartami, pomáhá zvědomovat osobní problémy nebo nabízí prostor k zamyšlení, jak integrovat mužskou a ženskou polaritu.

Tento set karet nabízí možnost pracovat s celou řadou témat: vztahy mezi dítětem a rodičem; otázky genderové identity; vztahy mezi pohlavími (včetně sexuálních); existenční krize; různé typy závislostí; témata agrese, síly, peněz a také kariéry, úspěchu a seberealizace.

Karty najdou svoje využití zejména v psychoterapii a poradenství, nedoporučujeme pro kariérní poradce či lektory  bez psychologického vzdělání.

Terapeutické karty - Metafory mužské identity

  • Sada obsahuje 64 plnobarevných karet velikosti cca A7 se zobrazením různých témat mužské identity
  • Dále 64 verbálních karet a překlad slov do českého jazyka 
  • Karty jsou z papíru vysoké gramáže, opatřeny kulatými rožky
  • Součástí balení je také překlad brožurky s návrhy použití kartiček
  • Tyto karty se skvěle doplní s kartami O TOBĚ - Metafory ženské identity

Velmi si vážíme zájmu Slovenských zákazníků o naše produkty. Prosím respektujte však, že jsme český eshop a účetní doklady vystavujeme v Kč. ​Pouze na vyžádání státních organizací v EUR. 

kusů
940 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.