Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

                                                                          MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU.        

PŘEJEME VÁM POHODOVÝ NOVÝ ROK 2023! Můžete objednávat i na Slovensko.

Objednávky expedujeme obvykle v úterý či středu, 1x týdně.

 

TANDOO | Páry a dvojice

TANDOO | Páry a dvojice
TANDOO | Páry a dvojice

TANDOO | Páry a dvojice

Pokračujeme ve spolupráci s Německým nakladatelem  terapeutických karet OH a nabízíme vám další z jejich rodiny metaforických terapeutických karet, karty TanDoo. Obrazové karty TANDOO znázorňují scény z partnerského života, symbolizující pocity, přání, potřeby, konflikty a léčivé obrazy, které se neustále objevují v partnerských vztazích. Reflektují rozličné etapy a situace: seznámení, zamilování, intimitu, vášeň, touhu, vzájemnou radost, konflikty, žárlivost, násilí, strach, bolest, odcizení, rozchod atd. 

Obrazové děje na kartách vedou k zamyšlení nad různými aspekty intimních vztahů, které máme v průběhu našeho života, a slouží ke zlepšení komunikace; dále podporují vyjádření, stimulují představivost a prohlubují vnímání sebe sama. 

Součástí setu jsou navíc výkladové karty. Zatímco obrazové karty popisují pocity, očekávání, konflikty a vyprávějí příběh, výkladové karty pokračují v zápletce, zesilují emoce a řídí uzdravující procesy. Použití karet není limitováno pouze použitím pro páry, ale  týká se jakýchkoli dvojic. 

TanDoo karty lze použít  pro práci s jakýmkoliv párem, ale i s jednotlivcem, aby se sám ponořil do záležitosti svého vztahu. Karty lze použít i ve skupinách a sdílet tak své otázky s ostatními. Své místo k uplatnění najdou jistě v psychologickém poradenství, terapii a na kurzech věnovaných tématu vztahů nejen v manželských poradnách, soukromých praxích psychologů, ale i ve školách a dalších vzdělávacích institucích. Můžete je použít mimo jiné v kombinaci s kartami COPE.

 

Terapeutické karty - TANDOO KARTY

  • Sada obsahuje celkem 99 karet velikosti A7 s obrazovými motivy na téma partnerského života
  • Sada dále obsahuje 44 interaktivních výkladových karet 
  • Karty jsou z papíru vysoké gramáže, opatřeny kulatými rožky 
  • Součástí balení je manuál v českém jazyce  s návrhy použití kartiček 
  • Možno využít pro jednotlivce, pro páry i práci ve skupině

Velmi si vážíme zájmu Slovenských zákazníků o naše produkty. Prosím respektujte však, že jsme český eshop a účetní doklady vystavujeme v Kč. 

kusů
830 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.