Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

                                                                                 MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU.        

                       Vážení zákazníci ze Slovenska, naše produkty budete na tomto eshopu moci zakoupit až od 2.1. 2023. Do té doby prosím nakupujte                                                                                              naše autorské karty např. na Mall.sk, www.terapeutickepomocky.sk nebo https://www.inspiracia.live.  

                       Expedujeme pouze 1x týdně, obvykle v úterý či ve středu.  Doručení do Vánoc garantujeme při platbě do 12.12. 2022. 

V období od 19.12. do 28.12. bude eshop zavřený, nebudeme přijímat objednávky. První objednávky budeme odesílat 10.1. 2023.

VYPRODÁNO - VŠE O NĚM, TRUHLICE MINULOSTI, TEENAGERS.

 

SOGENZIA PRO DĚTI I Výrokové karty 6 - 12 let

SOGENZIA PRO DĚTI I Výrokové karty 6 - 12 let

SOGENZIA PRO DĚTI I Výrokové karty 6 - 12 let

Karty SOGENZIA jsou původem z Německa, mají několikaletou historii. Autorem je Gunther Horn. Jedná se o licencovaný produkt, který vydávají kolegyně z Terrain. Na kartách jsou zachyceny výroky z oblasti chování, pocitů, snů, postojů k sobě i k ostatním. Zachycují také oblasti možných "introjektů", které formují a organizují život jednotlivce. 

Výrokové karty Sogenzia jsou vhodné pro práci s dětmi, které trpí například pocity nejistoty nebo úzkostmi, kdy výroky na kartách pomáhají děti nasměrovat ke společné práci s terapeutem. Pomocí různých "pravidel"  v přiloženém stručném návodu, karty pomáhají zahajovat a rozvíjet konverzaci. Spontánní odpovědi nabízejí jak diagnostické vhledy, tak různé možnosti intervence.

 

Kde můžete karty využít ?

  • V psychodiagnostice či psychoterapeutickém procesu
  • Během skupinových aktivit na základních školách apod.

Sogenzia pro děti 6 - 12 let

  • Sada obsahuje 100 výrokových karet o rozměru 11 x 7 x 6,5 cm
  • Stručný návod na A4 obsahující tipy, jak s výrokovými kartami pracovat.

 

DOPORUČUJEME využívat karty společně s dalšími obrázkovými kartami z naší nabídky jako Moře emocí, Život je Život.

 

kusů
840 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.