Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

                                                                                 MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU.        

                       Vážení zákazníci ze Slovenska, naše produkty budete na tomto eshopu moci zakoupit až od 2.1. 2023. Do té doby prosím nakupujte                                                                                              naše autorské karty např. na Mall.sk, www.terapeutickepomocky.sk nebo https://www.inspiracia.live.  

                       Expedujeme pouze 1x týdně, obvykle v úterý či ve středu.  Doručení do Vánoc garantujeme při platbě do 12.12. 2022. 

V období od 19.12. do 28.12. bude eshop zavřený, nebudeme přijímat objednávky. První objednávky budeme odesílat 10.1. 2023.

VYPRODÁNO - VŠE O NĚM, TRUHLICE MINULOSTI, TEENAGERS.

 

NOVINKA
SKRYTÉ ZPRÁVY DĚTSKÉ DUŠE | Contemplation cards

SKRYTÉ ZPRÁVY DĚTSKÉ DUŠE | Contemplation cards
SKRYTÉ ZPRÁVY DĚTSKÉ DUŠE | Contemplation cards

SKRYTÉ ZPRÁVY DĚTSKÉ DUŠE | Contemplation cards

Autorkou karet z řady CONTEMPLATION je opět Marika Saard. Karty „Skryté zprávy dětské duše“ jsou doplňkovým nástrojem pro odborníky, který pomáhá vizualizovat a vnímat něco, čeho si člověk není vědom. Pomocí karet je možné objevovat a studovat příběhy, které tvořily současnou realitu člověka. Karty umožnují aktivovat zážitek z dětství a mládí, navázat kontakt a spřátelit vás s vaším vnitřním dítětem, najít spojitosti mezi vnitřním a vnějším světe a pochopit, co se děje v dospělé či dětské mysli. Karty také usnadňují vizualizaci budoucnosti, vytváření příběhů a diskutování různých situací.

Opakující se téma na kartách je dítě se zvířetem v jeho přirozeném prostředí, jsou zde zachyceny různé situace. Dětský obličej v obrázku není vykreslen. Představuje tak prostor pro další zdroje informací, který umožnuje uživateli představit si a popsat výraz pomocí osobních asociací. Situace na kartách jsou rozdílné a mohou být uchopeny různými způsoby – každá z nich má zprávu a jednotlivé osoby ji mohou interpretovat rozdílně a jedinečně. Vše, co člověk může vidět je pravdivé.

Set karet je vhodný pro individuální i skupinové práce s dětmi, adolescenty i dospělými.

Set obsahuje:

  • 74 umělecky malovaných karet velikosti přibližně A6
  • karty jsou z papíru vysoké gramáže, bez lamina
  • návod v anglickém a českém jazyce s inspirací k použití

Karty najdou svoje využití zejména v psychoterapii a poradenství,  v supervizi, kariérovém poradenství, sociálních službách, ve školách a dalších oblastech pomáhajících profesí.

 

Velmi si vážíme zájmu Slovenských zákazníků o naše produkty. Prosím respektujte však, že jsme český eshop a účetní doklady vystavujeme v Kč. 

 

kusů
980 Kč
2 týdny

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.