Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

                                                                    MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU. 

                                                                          Expedujeme pouze 1x týdně, obvykle v úterý.

                                V týdnu od 15. do 21.8.2022 čerpáme dovolenou. Všechny objednávky budeme expedovat až 23.8.2022.                                

 

 

 

NOVINKA
SKRYTÉ ZPRÁVY DĚTSKÉ DUŠE | Contemplation cards

SKRYTÉ ZPRÁVY DĚTSKÉ DUŠE | Contemplation cards
SKRYTÉ ZPRÁVY DĚTSKÉ DUŠE | Contemplation cards

SKRYTÉ ZPRÁVY DĚTSKÉ DUŠE | Contemplation cards

Autorkou karet z řady CONTEMPLATION je opět Marika Saard. Karty „Skryté zprávy dětské duše“ jsou doplňkovým nástrojem pro odborníky, který pomáhá vizualizovat a vnímat něco, čeho si člověk není vědom. Pomocí karet je možné objevovat a studovat příběhy, které tvořily současnou realitu člověka. Karty umožnují aktivovat zážitek z dětství a mládí, navázat kontakt a spřátelit vás s vaším vnitřním dítětem, najít spojitosti mezi vnitřním a vnějším světe a pochopit, co se děje v dospělé či dětské mysli. Karty také usnadňují vizualizaci budoucnosti, vytváření příběhů a diskutování různých situací.

Opakující se téma na kartách je dítě se zvířetem v jeho přirozeném prostředí, jsou zde zachyceny různé situace. Dětský obličej v obrázku není vykreslen. Představuje tak prostor pro další zdroje informací, který umožnuje uživateli představit si a popsat výraz pomocí osobních asociací. Situace na kartách jsou rozdílné a mohou být uchopeny různými způsoby – každá z nich má zprávu a jednotlivé osoby ji mohou interpretovat rozdílně a jedinečně. Vše, co člověk může vidět je pravdivé.

Set karet je vhodný pro individuální i skupinové práce s dětmi, adolescenty i dospělými.

Set obsahuje:

  • 74 umělecky malovaných karet velikosti přibližně A6
  • karty jsou z papíru vysoké gramáže, bez lamina
  • návod v anglickém a českém jazyce s inspirací k použití

Karty najdou svoje využití zejména v psychoterapii a poradenství,  v supervizi, kariérovém poradenství, sociálních službách, ve školách a dalších oblastech pomáhajících profesí.

 

Velmi si vážíme zájmu Slovenských zákazníků o naše produkty. Prosím respektujte však, že jsme český eshop a účetní doklady vystavujeme v Kč. 

 

kusů
980 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.