Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

                                                                                 MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU.        

                       Vážení zákazníci ze Slovenska, naše produkty budete na tomto eshopu moci zakoupit až od 2.1. 2023. Do té doby prosím nakupujte                                                                                              naše autorské karty např. na Mall.sk, www.terapeutickepomocky.sk nebo https://www.inspiracia.live.  

                       Expedujeme pouze 1x týdně, obvykle v úterý či ve středu.  Doručení do Vánoc garantujeme při platbě do 12.12. 2022. 

V období od 19.12. do 28.12. bude eshop zavřený, nebudeme přijímat objednávky. První objednávky budeme odesílat 10.1. 2023.

VYPRODÁNO - VŠE O NĚM, TRUHLICE MINULOSTI, TEENAGERS.

 

ROZVÁZANÉ POUTO I Rozchod a rozvod rodičů

ROZVÁZANÉ POUTO I Rozchod a rozvod rodičů
ROZVÁZANÉ POUTO I Rozchod a rozvod rodičů

ROZVÁZANÉ POUTO I Rozchod a rozvod rodičů

Na kartách ROZVIAZANÉ POUTO slovenských kolegyň Katariny Melové a Jany Dejové-Hánové, jsou vyobrazeny různé situace, které zachycují události před, během a po rozvodu rodičů, s dopadem na celou rodinu. Situace jsou zachyceny "očima dítěte". Obrázky na kartách zachycující témata, která můžou vyvolat silné emoce a autorky považují za velmi důležité, aby se k nim tak i přistupovalo.

 Pro koho jsou určeny?

  • Karty jsou určeny užší skupině odborníků, kteří se věnují tématu "rozvod". Jedná se hlavně o klinické psychology, poradenské psychology, sociální pracovníky či mediátory.
  • Karty můžou sloužit i odborníkům v jiných zařízeních a v centrech pro rodiny, kteří se věnují terapeutické práci a mají ukočený psychoterapeutický výcvik a/nebo minimálně probíhající výcvik pod supervizí.

Pro koho a pro jakou práci karty NEJSOU určeny?

  • pro rodiče, který rozvodem prochází - s cílem použít samostatně v domácím prostředí
  • na práci rodiče s dítětem v domácím prostředí bez doprovodu oborníka
  • odborníkům, kteří provádí jednorázový kontakt s dítětem, rodinou v krizí
  • odborníkům bez předcházející zkušenosti
  • odborníkům bez možnosti aplikovat krátkodobý či dlouhodobý kontakt s rodinou
  • odborníkům bez dlouhodobého psychoterapeutického výcviku

Rozvázané pouto

  • Sada obsahuje 21 laminovaných karet s černobílými kresbami v papírové krabičce velikosti A5
  • Metodickou příručku ve slovenském jazyce obsahující tipy, jak karty využívat při práci.

 

Velmi si vážíme zájmu Slovenských zákazníků o naše produkty. Prosím respektujte však, že jsme český eshop a účetní doklady vystavujeme v Kč. ​Pouze na vyžádání státních a příspěvkových organizací v EUR. 

kusů
950 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.