Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative. 

Od 1.3. 2017 není možná platba v hotovosti, neplánujeme zatím registraci k EET. Our webpages are not in english, but you can write us an email: info@b-creative.cz.

 Omouváme se, TANDOO a MYTHOS a CONTEMPLATION a TRUHLICE MINULOSTI budou v roce 2019. SANDBOXY již pravděpodobně nebudou.

Objednávky expedujeme 1 x až 2x týdně, obvykle v úterý nebo ve čtvrtek.

Poslední objednávky přijímáme 12.12. a expedujeme poslední objednávky 17.12.2018. Pokud uhradíte po datu 16.12. 2018, tak budou Vaše objednávky vyexpedovány pravděpodobně příští rok po 7.1. 2019. OD 17.12.2018 DO 7.1. 2019 má náš eshop dovolenou!

 

 

NOVINKA
RESILIENCE| Podpora psychické odolnosti

RESILIENCE| Podpora psychické odolnosti
RESILIENCE| Podpora psychické odolnosti
RESILIENCE| Podpora psychické odolnosti

RESILIENCE| Podpora psychické odolnosti

Karty jsou koncipované ve formě otázek, aby postihly důležité aspekty psychické odolnosti. Vycházejí kupříkladu z teoretických konceptů  Brooksa, Csikszentmihalyiaze, Decy-Ryanovej teórie sebaurčenia či Saligmanovho konceptu autentického šťastia a flourishingu, Snyder, Lopezových témat pozitivní psychologie a dalších. Oblasti, na které se otázky zaměřují pokrývají kognitivní oblast, emocionální, sociální, oblast zvládání životních problémů a konfliktů a osobního přístupu k životu. 

Prostřednictvím otázek na kartách a hledání odpovědí pomáháme dětem a dospělým budovat jejich vnitřní sílu a odolnost, a to zejména definováním sebe samého - kdo jsem a kdo ne, co chci a co nechci, jaké mám sny, přání a potřeby, jak řeším konflikty a pracuji s vlastními emocemi, jak se podporuji a přijímám pomoc z prostředí, jak vnímám svoji situaci a jak se rozhoduji. 

Díky práci s tématem resilience a otázkami na kartách, pomáháme měnit neužitečné vzorce chování na užitečné, které pomáhají povzbudit přemýšlení nas dalšími možnostmi interpretace situace a jejího řešení. 

Karty najdou svoje využití zejména v psychoterapii a indviduálním a skupinovém psychologickém poradenství, v odborných praxích, ve školách a dalších oblastech pomáhajících profesí. Mohou se používat i po jednotlivých částech či vybrané oblasti.

  • Sadu tvoří 132 podnětových slovních barevných karet o velikosti A7, které jsou opatřeny laminem a mají kulaté rožky
  • Karty jsou rozděleny do 7 kategorií: POVYPRÁVĚJTE PŘÍBĚH, VZPOMEŇTE SI, INSPIRUJTE SE, POPŘEMÝŠLEJTE, ZMĚŇTE ÚHEL POHLEDU, PODPOŘTE SE a DÍTĚ
  • Součástí balení v podobě bílé (na foto stříbrná) plechové krabičky velikosti A5 je také brožura ve slovenšině s návrhy použití karet
  • Karty je možné používat s osobami staršími 7 let
  • Karty je vhodné kombinovat s obrázkovými kartami RESILIO
  • Autorkou je Mgr. Mária Anyalaiová, PhD.
kusů
950 Kč
Skladem

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.