Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

                                                                          MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU.        

PŘEJEME VÁM POHODOVÝ NOVÝ ROK 2023! Můžete objednávat i na Slovensko.

Objednávky expedujeme obvykle v úterý či středu, 1x týdně.

 

RESILIENCE| Podpora psychické odolnosti

RESILIENCE| Podpora psychické odolnosti
RESILIENCE| Podpora psychické odolnosti
RESILIENCE| Podpora psychické odolnosti

RESILIENCE| Podpora psychické odolnosti

 

Karty jsou koncipované ve formě otázek, aby postihly důležité aspekty psychické odolnosti. Vycházejí kupříkladu z teoretických konceptů  Brooksa, Csikszentmihalyiaze, Decy-Ryanovej teórie sebaurčenia či Saligmanovho konceptu autentického šťastia a flourishingu, Snyder, Lopezových témat pozitivní psychologie a dalších. Oblasti, na které se otázky zaměřují pokrývají kognitivní oblast, emocionální, sociální, oblast zvládání životních problémů a konfliktů a osobního přístupu k životu. 

Prostřednictvím otázek na kartách a hledání odpovědí pomáháme dětem a dospělým budovat jejich vnitřní sílu a odolnost, a to zejména definováním sebe samého - kdo jsem a kdo ne, co chci a co nechci, jaké mám sny, přání a potřeby, jak řeším konflikty a pracuji s vlastními emocemi, jak se podporuji a přijímám pomoc z prostředí, jak vnímám svoji situaci a jak se rozhoduji. 

Díky práci s tématem resilience a otázkami na kartách, pomáháme měnit neužitečné vzorce chování na užitečné, které pomáhají povzbudit přemýšlení nas dalšími možnostmi interpretace situace a jejího řešení. 

Karty najdou svoje využití zejména v psychoterapii a indviduálním a skupinovém psychologickém poradenství, v odborných praxích, ve školách a dalších oblastech pomáhajících profesí. Mohou se používat i po jednotlivých částech či vybrané oblasti.

  • Sadu tvoří 132 podnětových slovních barevných karet o velikosti A7, které jsou opatřeny laminem a mají kulaté rožky
  • Karty jsou rozděleny do 7 kategorií: POVYPRÁVĚJTE PŘÍBĚH, VZPOMEŇTE SI, INSPIRUJTE SE, POPŘEMÝŠLEJTE, ZMĚŇTE ÚHEL POHLEDU, PODPOŘTE SE a DÍTĚ
  • Součástí balení v podobě bílé (na foto stříbrná) plechové krabičky velikosti A5 je také brožura ve slovenšině s návrhy použití karet
  • Karty je možné používat s osobami staršími 7 let
  • Karty je vhodné kombinovat s obrázkovými kartami RESILIO
  • Autorkou je Mgr. Mária Anyalaiová, PhD.
kusů
990 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.