Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

                                                                                 MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU.        

                       Vážení zákazníci ze Slovenska, naše produkty budete na tomto eshopu moci zakoupit až od 2.1. 2023. Do té doby prosím nakupujte                                                                                              naše autorské karty např. na Mall.sk, www.terapeutickepomocky.sk nebo https://www.inspiracia.live.  

                       Expedujeme pouze 1x týdně, obvykle v úterý či ve středu.  Doručení do Vánoc garantujeme při platbě do 12.12. 2022. 

V období od 19.12. do 28.12. bude eshop zavřený, nebudeme přijímat objednávky. První objednávky budeme odesílat 10.1. 2023.

VYPRODÁNO - VŠE O NĚM, TRUHLICE MINULOSTI, TEENAGERS.

 

ONLINE MOTIVAČNÍ KARTY | 60 přístupů

ONLINE MOTIVAČNÍ KARTY | 60 přístupů
ONLINE MOTIVAČNÍ KARTY | 60 přístupů

ONLINE MOTIVAČNÍ KARTY | 60 přístupů

Naše nabídka využití karet v ONLINE WEBOVÉ APLIKACI se kromě našich autorských karet nově rozrostla o další. V online webové aplikaci nově najdete MOTIVAČNÍ KARTY z dílny CENTRA KOMPETENCÍ. Zakoupit je můžete i v papírové podobě na www.centrumkompetenci.cz

Motivační karty slouží zejména k tomu, aby si člověk ujasnil, jaká kritéria potřebujete, aby byla v práci naplněna, pro co nejlepší uplatnění sebe sama. Soubor karet obsahuje celkem 41 „motivátorů“, tedy slovně vyjádřených předpokladů, které může jednotlivec, ale i skupina, považovat za důležité pro zajištění spokojenosti v práci.

Přihlášení na www.b-creative.cz/app

Klient dostane své přihlašovací údaje od vás ze sekce LOGINY v rozhraní pro odborníka, vy je dostanete od nás EMAILEM, abyste se dostali do rohraní pro odborníka, kde máte loginy pro klienty uložené.

Co appka například umí

Hlavním účel je jasný - mít možnost karty si v klidu prohlédnout, vybrat a manipulovat s nimi (v rámci možností), případně si udělat poznámky a stáhnout výstup - připomínku sezení. Umožňuje práci se skupinou i jednotlivcem.

Každý login má odborník možnost editovat před spuštěním pro lepší orientaci (jméno klienta, název sezení, výběr šablony apod.) Přihlašovací údaje do aplikace pak odborník nakopíruje přímo do schránky a pošle klientovi. Klient má ve svém rozhraní možnost přidávat poznámky k jednotlivým kartám, stejně tak má ve svém rozhraní odborník možnost zapisovat si poznámky v průběhu sezení do uvedého okna. Na pracovní plochu samotnou psát nelze. Můžete využít přednastavené  šablony, které rádi doplníme (pokud přijdete s nápadem). Odborník i klient si může stáhnout pdf, které kopíruje obraz na pracovní ploše.

  • Po úhradě objednávky získáte přihlašovací údaje do aplikace.
  • Každý login je platný 4 hodiny od doby, kdy klient provede první pohyb kartou.
  • Návod k aplikaci pro rozhraní klienta i odborníka.
  • Appka je určena pro práci na notebooku, PC či tabletu. Na mobilu ji spustíte, ale využití je omezené.
  • Na vyžádání pošleme video ukázku práce s aplikací
  • Platnost loginu garantujeme 2 roky od zakoupení, nastavená je neomezeně
  • Aplikace může být v průběhu času vyvíjena - doplnění či drobná změna funkcí

V případě zakoupení přístupů do app je možné platit v EUR na fakturu, přepočet dle aktuálního denního kurzu.

 

kusů
200 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.