Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

                                                                          MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU.        

PŘEJEME VÁM POHODOVÝ NOVÝ ROK 2023! Můžete objednávat i na Slovensko.

Objednávky expedujeme obvykle v úterý či středu, 1x týdně.

 

KARTY EMOCÍ Mixed emotion cards

KARTY EMOCÍ Mixed emotion cards
KARTY EMOCÍ Mixed emotion cards
KARTY EMOCÍ Mixed emotion cards

KARTY EMOCÍ Mixed emotion cards

Autorkou je Petra Martin, která má osobní zkušenost s depresí. Díky této zkušenosti karty vznikly, nedařilo se jí totiž popsat své pocity, tak je nechala nakreslit Kris Wiltse.  Sama je spisovatelka a překladatelka. Po prvním vydání přišli uživatelé s novými kreativními způsoby, jak karty využívat. Některé z nejzajímavějších nápadů přicházejí od sociálních pracovníků, školních psychologů, řečníků, učitelů, odborníků, kteří pracují se zármutkem a dalších, kteří karty používají při své práci. Všechny nápady nenajdete v brožuře, ta je utvořená spíše pro koncového uživatele, ale najdete je v odkaze v balíčku.

Využití karet je opravdu široké. Napomáhájí pro uvědomění a porozumění emocím a psychickým stavům. Karty mohou být průvodcem při učení, jak se emoce vyvíjejí nebo při výuce tvůrčího psaní, "divadelní" improvizace.  Karty jsou nástrojem pro snažší rozhodování, řešení problémů a konfliktů, stanovování cílů,  rozvíjení tvořivosti vašich klientů i Vás. Využijete ve skupině i s jednotlivci.  

KARTY EMOCÍ obsahují

  • 60 laminovaných plnobarevných karet s kulatými rohy
  • každá z karet představuje emoci/pocit/psychický stav a v její dolní části jsou popsány tři související pocity/stavy a nahoře hlavní
  • 12 karet s inspirací, jak s kartami pracovat např. při rozhodování, řešení konfliktů
  • 5 prázdných karet, které vám umožní vytvořit si karty s vlastními emocemi
  • brožuru s tipy na použití
kusů
510 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.