Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

                                                                                 MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU.        

                       Vážení zákazníci ze Slovenska, naše produkty budete na tomto eshopu moci zakoupit až od 2.1. 2023. Do té doby prosím nakupujte                                                                                              naše autorské karty např. na Mall.sk, www.terapeutickepomocky.sk nebo https://www.inspiracia.live.  

                       Expedujeme pouze 1x týdně, obvykle v úterý či ve středu.  Doručení do Vánoc garantujeme při platbě do 12.12. 2022. 

V období od 19.12. do 28.12. bude eshop zavřený, nebudeme přijímat objednávky. První objednávky budeme odesílat 10.1. 2023.

VYPRODÁNO - VŠE O NĚM, TRUHLICE MINULOSTI, TEENAGERS.

 

KARIÉROVÝ diJÁř | Pro kluky a holky

KARIÉROVÝ diJÁř | Pro kluky a holky
KARIÉROVÝ diJÁř | Pro kluky a holky

KARIÉROVÝ diJÁř | Pro kluky a holky

Kariérový diJÁř pro kluky a holky Petry Drahoňovské patří k užitečným a kvalitně zpracovaným nástrojům, které Vašim dětem a/nebo Vašim klientům pomáhají například v pojmenování si silných stránek, s pojmenování toho, kdo či co nás motivuje a proč, v práci se sny, vizemi. Tento "dětský diJÁř" je variací diJÁře verze pro dospělé - adekvátně věku je upravena grafika, styl a obsah otázek. Důraz je také kladen na schopnost dětí/adolescentů reflektovat online vs. reálný svět. Tento produkt odráží celosvětové trendy tzv. "self career managementu" tj. dovednosti učit se vědomě přemýšlet o své kariéře již od základní školy. Pravidelným trénováním (alespoň jednou za rok - př. během prázdnin) dovednosti přemýšlet o tom "odkud kam jdu, co umím, co je pro mě v životě důležité" , dokáží vaše děti snáze v budoucnu čelit rychlým změnám ve světě (nejen pracovním). Je to také dovednost, která je více a více požadovaná zaměstnavateli během pohovorů.  

Tato verze je určena pro klienty ve věku 13 až 23 let.

Má tři hlavní části. První je sada originálních pracovních listů pro pohled na rok minulý, druhá sada listů nabízí prostor pro vize pro rok budoucí. Každý list obsahuje koučovací otázky a podněty, které vás podporují v shromáždění všech vašich osobní důležitých informací a emocí, které byly součástí uplynulého roku a které chci, aby byly součástí roku budoucího. A protože život v boudoucnu pro děti nebude jen o kariéře, ale vše souvisí se vším, nabízí jim diJÁř podívat se nejen na oblasti života ve škole či na brigádách, ale také prostor pro pohled na lidi a svět kolem nás, na zdravý životní styl a schopnost naučit se přemýšlet o penezích (např. za co chci dát peníze ze své první brigády, z kapesného atp.). 

Každá oblast má svůj list - s dětmi se tedy můžete pustit do všeho, nebo si zpracovat pouze to, na co máte momentálně čas a práci s diJÁřem si rozdělit do delšího období. 

Třetí část se skládá ze dvou šedých listů (Osobní brand a Moje top 3 priority), které učí děti vytahovat podstatu informací, a to konkrétně z předchozích barevných listů. Barevné listy nám pomáhají se dívat na to "odkud kam v životě právě jdu", černobílé nás naopak kotví do reality "kdo a kde jsem právě teď". Doporučené je tedy nechat si vyplnění těchto dvou listů až na konec. 

Dobrá zpráva, jste-li neziskovka / škola, která by chtěla pracovat s diJÁřem se svými klienty / studenty a  chcete je naučit, jak aktivně řídit vlastní život, máte od autorky povoleno pracovní listy kopírovat, samozřejmě pro nekomerční účely v neziskové sféře a školství.

Kariérový diJÁř pro kluky a holky obsahuje: 

  • 7 tematických listů pro popis letošního roku
  • 7 tematických listů pro vizi na rok budoucí
  • 1 list pro práci na osobní značce (kdo jsem)
  • 1 list pro práci na prioritách
  • obálku

Velmi si vážíme zájmu Slovenských zákazníků o naše produkty. Prosím respektujte však, že jsme český eshop a účetní doklady vystavujeme v Kč. 

kusů
700 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.