Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative. 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                   

                                                                                MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU.

EXPEDUJEME 1x týdně,  OBVYKLE V ÚTERÝ NEBO ČTVRTEK.

KARTY VŠE O NĚM, TEENAGERS a ZTRÁTA A ŽAL jsou vyprodány. Skrze COVID opatření nebudou dříve než koncem listopadu.

 

 

KALEIDOSKOP MATEŘSTVÍ| Těhotenství a rodičovství

KALEIDOSKOP MATEŘSTVÍ| Těhotenství a rodičovství

KALEIDOSKOP MATEŘSTVÍ| Těhotenství a rodičovství

Tyto metaforické karty pochází z rukou autorky dětské a rodinné klinické psycholožky a terapeutiky (Žužman Kira Nikitična a soustřeďují se na téma očekávání, těhotenství, mateřství a partnerství.. Setkání ženy s otázkou mateřství a rodičovství vzbuzuje mnoho emocí - často protichůdných - a činí je nesmírně důležitými. Očekávání se často setkávají se zklamáními, sny s obavami, smutek s nadějí.

Nabízené karty s obrázky Vám umožní nahlédnout do jedinečného světa mateřských obrazů. Každá karta v sobě může skrývat nějaký ženský příběh, protože „Kaleidoskop mateřství“ odhaluje tajemství o sobě samé, ať je žena jakákoliv - sebevědomá, plachá, veselá, skromná, stydlivá, moudrá…skutečná. 

Najdeme zde náročná témata, které pro některé ženy můžou představovat třeba až traumatizující zážitky. U některých technik se nedoporučuje používat je při práci s těhotnými ženami. Je tedy vhodné s nimi pracovat pouze, pokud se k tomu jako odborník cítíte kompetentní. 

Karty najdou svoje využití zejména v psychoterapii individuální a párové, případně v poradenství, nedoporučujeme pro kariérní poradce či lektory bez psychologického vzdělání.

Terapeutické karty - Kaleidoskop mateřství

  • Sada obsahuje 90 obrázkových karet na téme těhotenství a mateřství 
  • Dále 44 verbálních karet s nedokončenými větami
  • Metodickou příručka s variantami cvičení v ruském jazyce a českém jazyce (přeložena jen část cvičení), které lze provést s kartami
  • Karty jsou z papíru vysoké gramáže, opatřeny kulatými rožky velikosti karet hracích

Velmi si vážíme zájmu Slovenských zákazníků o naše produkty. Prosím respektujte však, že jsme český eshop a účetní doklady vystavujeme v Kč. ​Pouze na vyžádání státních a příspěvkových organizací v EUR. 

kusů
1 290 Kč
Skladem

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.