Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

                                                                                                                               

              MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU. Ruské karty nejsou v nabídce, vzhledem k sankcím skrze válku nejdou zakoupit. 

Poslední objednávky v roce 2023 posíláme 19.12. 2023 DO 14 HOD Zásilkovnou. 

Zákazníci ze Slovenska prosím nakupujte v prosinci u našich partnerů. Máme nyní pozastaven zahraniční prodej, objednávky ze Slovenska tedy nevyřizujeme.

Objednávky expedujeme obvykle ve středu, 1x týdně. 

Od 20.12. do 5.1. 2024 máme dovolenou. Objednávky můžete udělat, faktury Vám vystavíme, balíčky však pošleme až v Novém roce. 

Prosíme o trpělivost s potvrzením objednávky vzhledem k výpadku funkce v systému, potvrzující email přijde do 24 hod od objednávky.

Připravujeme nový eshop na jiné platformě.

DIJÁŘ KARIÉROVÝ| Self career management

DIJÁŘ KARIÉROVÝ| Self career management
DIJÁŘ KARIÉROVÝ| Self career management
AJ VERZE

DIJÁŘ KARIÉROVÝ| Self career management

MÁME VERZI TAKÉ V AJ - PIŠTE prosím DO POZNÁMKY, POKUD JEJ CHCETE. CENA o 100 Kč vyšší.

Kariérový diJÁř Petry Drahoňovské patří k užitečným a kvalitně zpracovaným nástrojům, které Vám a Vašim klientům pomohou například v období hledání či změny práce, máte vše na jednom místě a díky jeho "psaní" se člověku podaří lépe "zastavit ", vytáhnout to podstatné z minulosti a nahlédnout do vytoužené budoucnosti. Pomůže v rozhodování a tvorbě kariérního portfolia. 

Má tři hlavní části. První je sada originálních pracovních listů pro pohled na rok minulý, druhá sada listů nabízí prostor pro vize pro rok budoucí. Každý list obsahuje koučovací otázky a podněty, které vás podporují v shromáždění všech vašich osobní důležitých informací a emocí, které vám v budoucnosti pomohou při rozhodování na důležitých (nejen) kariérních křižovatkách. A protože život není jen o kariéře, ale vše souvisí se vším, nabízí vám diJÁř podívat se nejen na oblasti pracovního života, ale také prostor pro pohled na vaše vztahy a lidi kolem vás, zdraví a relax, osobní rozvoj a finance. Každá oblast má svůj list - můžete se tedy pustit do všeho, nebo si zpracovat pouze to, na co máte momentálně chuť a energii. Může být i vhodným darem pro kolegy či přátele.  Třetí část se skládá ze dvou šedých listů (Osobní brand a Moje top 3 priority), které vám umožní vytáhnout z předchozích listů to nejpodstatnější a určit si kroky, které povedou k naplnění vašich vizí. Doporučuji nechat si vyplnění těchto dvou listů až na konec. 

Dobrá zpráva, jste-li neziskovka / škola, která by chtěla pracovat s diJÁřem se svými klienty / studenty a  chcete je naučit, jak aktivně řídit vlastní život, máte od autorky povoleno pracovní listy kopírovat, samozřejmě pro nekomerční účely v neziskové sféře a školství.

Kariérový diJÁř obsahuje: 

  • 7 tematických listů pro popis letošního roku
  • 7 tematických listů pro vizi na rok budoucí
  • 1 list pro práci na osobní značce
  • 1 list pro práci na prioritách
  • 1 sada nálepek pro kreativní dotvoření diJÁře
  • 1 tužka Papelote
 

Velmi si vážíme zájmu Slovenských zákazníků o naše produkty. Prosím respektujte však, že jsme český eshop a účetní doklady vystavujeme v Kč. 

kusů
960 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.