Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

                                                                                 MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU.        

                       Vážení zákazníci ze Slovenska, naše produkty budete na tomto eshopu moci zakoupit až od 2.1. 2023. Do té doby prosím nakupujte                                                                                              naše autorské karty např. na Mall.sk, www.terapeutickepomocky.sk nebo https://www.inspiracia.live.  

                       Expedujeme pouze 1x týdně, obvykle v úterý či ve středu.  Doručení do Vánoc garantujeme při platbě do 12.12. 2022. 

V období od 19.12. do 28.12. bude eshop zavřený, nebudeme přijímat objednávky. První objednávky budeme odesílat 10.1. 2023.

VYPRODÁNO - VŠE O NĚM, TRUHLICE MINULOSTI, TEENAGERS.

 

NOVINKA
CESTA DO MÉHO NITRA | Emoční karty

CESTA DO MÉHO NITRA | Emoční karty
Manuál
CESTA DO MÉHO NITRA | Emoční karty

CESTA DO MÉHO NITRA | Emoční karty

Obrázky na kartách Cesta do mého nitra jsou nakresleny Magdalenou Rajchlovou, autorkou karet je Věra Scherer, zkušená behaviorální patoložka a specialistka na rodinnou a vztahovou problematiku. Jsou tedy ryze české. Karty používá ve své práci a terapii. Jsou vhodné k přemýšlení a zamyšlení se nad svým životem s k řešení životních krizí a strastí.

Vzhledem k tématice obrázků jsou karty vhodné pro ženy a dívky, práci s rodinnou v kontextu psychologické práce s klienty.

Sada je vhodná k práci v terapii, v poradenství, ale i v životě k zamyšlení se třeba nad tím, jak prožíváme emoce, a co bychom chtěli ve svém životě změnit. Klient si vybere kartu podle toho, která karta ho nejvíce emocionálně osloví, zalíbí se mu, najde v ní svůj problém nebo svůj příběh. Může si vybrat i více karet. Žádná z karet nemá jediný význam, což je základní pravidlo užívání projektivních karet. Vždy záleží na úhlu pohledu toho, kdo si kartu zvolí. Záleží tak na výkladu dotyčného klienta. Např. obrázek slunce – pozitivní energie / spalující pocit / nový den – nový začátek / nový den – další den utrpení, atd.

Doporučujeme pro ty, co již mají zkušenosti s prací s projektivními kartami, zejména kvůli stručnosti manuálu.

Emoční karty - CESTA DO MÉHO NITRA

  • 61 umělecky malovaných karet velikosti A6
  • Karty jsou z papíru vysoké gramáže bez lamina
  • Krátký manuál v anglickém a českém jazyce s inspirací k použití 

Velmi si vážíme zájmu Slovenských zákazníků o naše produkty. Prosím respektujte však, že jsme český eshop a účetní doklady vystavujeme v Kč. ​Pouze na vyžádání státních organizací v EUR. 

 

 

kusů
790 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.