Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative. 

Od 1.3. 2017 není možná platba v hotovosti, neplánujeme zatím registraci k EET. Our webpages are not in english, but you can write us an email: info@b-creative.cz.

 Omouváme se, TANDOO a MYTHOS a CONTEMPLATION a TRUHLICE MINULOSTI budou v roce 2019. SANDBOXY již pravděpodobně nebudou.

Objednávky expedujeme 1 x až 2x týdně, obvykle v úterý nebo ve čtvrtek.

Poslední objednávky přijímáme 12.12. a expedujeme poslední objednávky 17.12.2018. Pokud uhradíte po datu 16.12. 2018, tak budou Vaše objednávky vyexpedovány pravděpodobně příští rok po 7.1. 2019. OD 17.12.2018 DO 7.1. 2019 má náš eshop dovolenou!

 

 

ARCHIPELAGO TERAPEUTICKÁ HRA| Licence na 1 měsíc zdarma

ARCHIPELAGO TERAPEUTICKÁ HRA| Licence na 1 měsíc zdarma
ARCHIPELAGO TERAPEUTICKÁ HRA| Licence na 1 měsíc zdarma

ARCHIPELAGO TERAPEUTICKÁ HRA| Licence na 1 měsíc zdarma

Protože si myslím, že ARCHIPELAGO je užitečná terapeutická pomůcka, terapeutická hra pro práci s dětmi, jejichž rodiče se rozešli či rozvedli. Ráda bych ji pomohla touto cestou zpropagovat a podpořila jeho autorky. Rozhodně stojí za to ji vyzkoušet.

U mě ji nekoupíte....ale níže máte KOD NA 10% SLEVU NA ROČNÍ LICENCI A 1 MĚSÍC NEZÁVAZNÉHO VYUŽÍVÁNÍ ZDARMA.
Jak postupovat pro licenci zdarma?
Registrujte se a v uživatelské sekci klikněte na "Stáhni" https://www.games4therapy.com/muj-ucet/. Po stažení máte aplikaci na 30dní k dispozici zdarma, abyste si ji mohli vyzkoušet a ověřit, zda a jak na Vašem zařízení funguje. Pro stažení budete ještě jednou vyzváni k zadání přihlašovacího jména a hesla. Je to z důvodu ochrany produktu před stahováním jinými než registrovanými uživateli.Software se stahuje jako zabalený (zip) soubor a je potřeba jej po stažení rozbalit. Více informací naleznete v sekci FAQs.
 
Jak postupovat pro koupi se slevou?
 

Při nákupu roční licence Archipelago  do konce listopadu 2018 (rozhodující je datum, do kterého učiníte objednávku na e-shopu) získáte 10% slevu. Slevu uplatníte zadáním slevového kódu SLEVOVÝ KUPÓN: KÓD 6810 při nákupu v e-shopu https://www.games4therapy.com/produkt/archipelago/. Sleva je po zadání kódu kupónu automaticky započtena do konečné ceny nákupu.

O Archipelagu

Archipelago je původní česká počítačová metoda za jejímž vznikem stojí zejména psychoterapeutky Táťáňa Šimečková a Gábina Vykypělová. Nabízí strukturovanou, hravou a zároveň kreativní práci s dítětem, které zažilo rozchod rodičů. Metoda pomáhá dítěti přijmout novou situaci v rodině, přizpůsobit se jí a znovu růst. Dítě si vybírá jednoho ze tří zvířecích kamarádů (zajíce, tygra nebo ježečka) a společně s ním vytváří příběh o tom, jak se jeho rodina stala po rozchodu rodičů novým souostrovím. Hledá a pojmenovává, co je nadále spojuje, i to, co je rozděluje.

  • Metoda využívá interaktivní  uživatelsky příjemmý počítačový program, který je po registraci k dispozici na 30dní zdarma. Jeho další využití je zpoplatněno – uživatel si prostřednictvím e-shopu kupuje roční licenci. K metodě je zdarma Průvodce metodou a ke stažení jsou také zdarma Karty pro úvodní práci s dítětem. Všechny obrázky, které s dítětem při práci s interaktivním počítačovým programem vytvoříte, můžete i vytisknout a svázat a dítě získává knížku s jeho vlastním příběhem, která pro něj zůstane důležitou vzpomínkou na práci s Vámi.
  • Metoda je určena psychologům a psychoterapeutům s minimálně magisterským vzděláním a s minimálním počtem 300h absolvovaného terapeutického výcviku. Využijete ji v poradenské i klinické praxi, ve školách i dalších školských zařízeních, všude, kde se setkáváte s dětmi, jejichž rodiče se rozešli.
  • Metodu mohou používat lidé s různými terapeutickými přístupy, není vázána pouze na jeden.
  • Metoda je vhodná pro děti ve věku přibližně od 4 do 12ti let.
kusů
0 Kč
Skladem

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.