https://www.youtube.com/watch?v=7cdUIOIOdyw

O pomůckách

Terapeutické pomůcky a pomůcky pro lektory

Pomůcky b​-creative byly vytvořeny na základě inspirace ze zahraničí a osobních praktických zkušeností. Magda Shymon (rozená Šustrová) působí jako psycholožka v soukromé praxi a v poradenském centru na VUT v Brně. Je také lektorka a věnuje se koučování a kariérnímu poradenství. Absolvovala výcvik v rodinné systemické terapii a ukončila terapeutický výcvik se zaměřením na gestalt přístup. S lektorskými a terapeutickými kartami se seznámila na workshopech vedených zahraničními lektory (např. K. Hirasawa, Å. Sundelin ze Švédska, T. Diener z Rakouska) a používá je ve své práci s jednotlivci i skupinami. Rozhodla se přinést a adaptovat tyto pomůcky na český trh, aby i ostatní kolegové z pomáhajících profesí mohli čerpat novou inspiraci pro svou práci, povzbudit kreativitu a více intuitivní stránku osobnosti svých klientů. V jejím úsilí jí pomáhá také manžel Michal Shymon, který se podílel například na vzniku setu KARTY S PŘÍBĚHY / Storytelling cards a SVĚTEM HODNOT / Value cards. Podívejte se na krátké video, kde se dozvíte další informace Promo video b-creative (je z roku 2014 :)  Projekt b-creative založila v roce 2013.

Využívání většiny pomůcek b-creative nevyžaduje žádný dlouhodobý trénink či zaškolení. Naše pomůcky pro lektory, terapeuty, kariérné poradce a či kouče povzbuzují tvůrčí a intuitivní stránku osobnosti. Spoléhají také na kreativitu a senzitivitu svých uživatelů.

Při práci s nimi bychom měli mít na paměti několik věcí:

Karty, které nabízíme najdete v zahraničí také pod názvem metaforické karty, asociativní karty, projektivní karty, inspirační karty.

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.