O nás

Lektorské a terapeutické pomůcky b-creative a jejich zakladatelka Magda Shymon byly oceněny v Národní ceně kariérového poradenství Euroguidance 2014. Konkrétně za podporu rozvoje kreativity poradců.

 
 
Lektorské a terapeutické pomůcky b-creative a jejich zakladatelka Magda Shymon 
byly oceněny v Národní ceně kariérového poradenství 2014.
Konkrétně za podporu rozvoje kreativity poradců.
 

 

Kreativita

Vytváříme nápadité produkty, které podporují lektory, učitele, kouče, kariérní poradce a psychology v kreativní práci s klienty. Naše lektorské pomůcky napomáhají klientům setkat se s více intuitivní stránkou své osobnosti. Praktické využití produktů b-creative spoléhá na senzitivitu jejich uživatelů, své uplatnění najdou naše terapeutické a lektorské pomůcky ve většině věkových kategorií a na všech úrovních vzdělávání. Některé pomůcky se dají použít již v mateřských školkách.

Rozvoj

Prostřednictvím našich pomůcek chceme pomáhat povzbuzovat zájem, angažovanost a zvídavost klientů na cestě jejich osobního rozvoje a růstu. Pomůcky usnadňují otevírání konverzace při práci s jednotlivcem i se skupinou. Díky projektivnímu charakteru většiny našich pomůcek se klienti o sobě mohou více dozvědět a také o sobě mnohé prozradit. Své dosud využívané psychodiagnostické nástroje a další metody tak můžete obohatit o naše terapeutické a lektorské pomůcky - nabízí cenný potenciál i pro diagnostiku. 

Kvalita

Naším cílem je dodávat kvalitní produkty, jak po stránce grafického zpracování, tak i z hlediska výroby a užitých materiálů. Chceme, aby se uživatelům pomůcky b-creative líbily, a aby jim několik let sloužily k jejich plné spokojenosti. Proto jsou například naše terapeutické karty opatřeny laminem a zakulacenými rohy, což při běžném používání pomůže déle zachovat jejich vzhled a funkčnost a prodloužit tak jejich životnost.

Poznávání nového

Chceme seznámit odborníky s novými netradičními a méně známými pomůckami, které usnadňují konverzaci s klienty a přitom nevyžadují speciální trénink pro jejich použití. Naším cílem je obohatit český trh o terapeutické a lektorské pomůcky, se kterými se zatím častěji setkáváme pouze v zahraničí. Navíc zahraniční pomůcky jsou mnohdy hůře dosažitelné a jejich cena nemusí být vždy příznivá - i proto jsme se rozhodli adaptovat je českému prostředí.

Inspirace

Jsme otevřeni všemu novému, a proto se rádi necháme inspirovat novými podněty. Uvítáme proto i vaše nápady! Je pravděpodobné, že jako uživatelé našich terapeutických a lektorských pomůcek přijdete na další zajímavé a užitečné způsoby jejich využití. Budeme rádi, když se s námi o své zkušenosti a další možné aplikace pomůcek b-creative podělíte.

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.